Nové studie potvrdí validitu metody Barvových asociací

Po dvou letech vyjednávání jsme se dohodli na spolupráci s Institutem Dr. Maxe Lüschera ve Švýcarsku. Společná práce zkvalitní publikační činnost a tím přispěje k upevnění validity a reliability obou metod.

Nová mobilní aplikace rozezná podnikatelský potenciáll

Vývoj tohoto produktu - podporovaný programem Eurostars - právě začal a produkt bude připraven do srpna 2017. Úvodní setkání projektu se konalo v Ostravě, za účasti Českých, Britských a Slovenských partnerů. V rámci projektu(33 měsíců) bude vytvořena nová mobilní aplikace, která bude obsahovat diagnostiku rozpoznávající podnikatelský potenciál a návazné vzdělávací mikro kurzy, které budou připravovat budoucí podnikatele na vstup do reality podnikání.

Vědecko výzkumný projekt Knowmap uspěl

Vědecko výzkumný projekt Knowmap(www.knowmap.cz) v rámci celkového hodnocení dosažených výsledků oponenty a Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy uspěl podle zadání.

Akreditace

Společnost DAP Services získala prodloužení akreditací od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Akreditace všech deseti programů platí po dobu 3 let.

Seznam programů:

Položková analýza proměnných Hloubkového snímku

Zpracovali jsme položkovou analýzu vybraných proměnných Hloubkového snímku a extrahovali 18 faktorů s dobrými výsledky reliability.

Dokument je dostupný zde, nebo v záložce Validita a reliabilita metody.

Ucelený popis techniky BSA

Zpracovali jsme ucelený popis techniky BSA a vystavili ho v sekci portálu Technika BSA

V případě zájmu o další informace nás neváhejte kontaktovat, rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Komparační studie a faktorová analýza dat

Pokračujeme v dokazování validity a realiability systému Barvy života i metody barvově slovních asociací. Proto jsme provedli sadu měření, které dokazují její funkčnost a spolehlivost.

Komparační studie - Ružinov

Vědecko výzkumný projekt v programu FP7

DAP Services ve spolupráci s Redburn Solutions, Entando, Real T, Ostravskou univerzitou, Lulea Tekniska Universitet a Verona University požádali o vědecko-výzkumný projet CELT v 7 rámcovém programu - FP7.

Kampaň UPA ČR

Přes rok jsme se snažili situaci řešit konstruktivně, zasílali materiály, podnikali vstřícné kroky a snažili se s UPA ČR domluvit, začít akademickou debatu. Ukázalo se, že tato cesta není možná, neboť jsme neustále odmítáni a systematicky ničeni pomocí hanlivé kampaně.

Objektivní význam barev dle profesora Maxe Luschera

Pro přehrání videa klikněte na obrázek.

Max Luscher


Syndikovat obsah

Powered by Drupal & DAP Services a.s. - Design by artinet & DAP Services a.s.